ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
InPost OLX

InPost idzie na rękę użytkownikom OLX – koniec z uciążliwym drukowaniem

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Zapowiadane już wcześniej zmiany na OLX wchodzą w życie. InPost i OLX zacieśniają współpracę, co ułatwi życie użytkownikom platformy sprzedażowej. Teraz nie trzeba będzie już bowiem drukować etykiet adresowych, jeżeli będziemy korzystać do wysyłki z paczkomatów InPost. Dość długo przyszło użytkownikom OLX czekać na taką zmianę, ale dobrze, że w końcu się pojawiła. Co o tej nowości mówią przedstawicie OLX oraz InPost?

InPost i OLX ze sporym ułatwieniem – koniec drukowania etykiet nadawczych

Drukarka ikona

Od kilku dni można już korzystać z nadawania przesyłek przez OLX bez konieczności drukowania etykiet. Przynajmniej taka możliwość dostępna jest dla tych, którzy do wysyłki będą korzystać z paczkomatów InPost. Dla osób, które nie mają w domu drukarki to będzie spore ułatwienie. Teraz wystarczy posiadać zainstalowaną aplikację InPostu, a całą resztą zajmie się już firma transportowa. Taka współpraca OLX i InPost z pewnością zostanie doceniona przez wszystkich użytkowników. By skorzystać z nowej opcji wystarczy podczas nadawania wybrać „Nadawaj bez etykiety”. Tak o wprowadzonych zmianach wypowiadają się przedstawiciele InPost oraz OLX.

InPost stał się firmą wyznaczającą kierunki rozwoju dla całej branży e-commerce w Polsce. Dzisiaj po raz pierwszy udostępniamy klientowi biznesowemu możliwość nadawania bez etykiety. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko dla klientów detalicznych InPost – od teraz zaczynając od OLX, przenosimy je do konsumenskiego e-commerce. Zmiana ta z pewnością ucieszy wszystkich sprzedawców OLX, bo znacznie ułatwia nadawanie przesyłek w Paczkomatach® InPostu. Od teraz wystarczy na czytniku Paczkomatu zeskanować QR kod z aplikacji InPost lub na ekranie wpisać kod nadania i skrytka otworzy się automatycznie. Resztą, czyli drukiem etykiety i transportem paczki do odbiorcy zajmie się InPost. W swojej działalności nieustannie staramy się poszukiwać i wspierać rozwiązania, które upraszczają sposób w jaki korzystamy z usług logistycznych. Zastąpienie drukowanych etykiet – dostępne od teraz także dla klientów OLX – czyni sposób w jaki korzystamy z Paczkomatów® jeszcze bardziej bezproblemowym i jeszcze bardziej bezpiecznym.

Michał Lis, Dyrektor Sprzedaży Krajowej w InPost

Chcemy dostarczać naszym użytkownikom bezproblemowe i wygodne rozwiązania Możliwość nadania paczki bez konieczności generowania i  drukowania etykiety jest przykładem takich działań, które możemy realizować dzięki naszej udanej współpracy z InPost.

Agnieszka Dąbrowska, Dyrektor Rozwoju Produktu OLX

Źródło: InPost informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy