LG Optimus G – promocja produktu trwa

Newsy

lg-optimus-g

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

LG po zaprezentowaniu swojego highendowego smartfona – Optimus G – wzorem konkurencji stara się zrobić wokół niego jak najwięcej szumu medialnego. Pomóc ma w tym seria filmów, jakie Koreańczycy wypuścili do sieci.

{youtube}O7Q8E5dzyxg{/youtube}

{youtube}Npe4MoUeDaw{/youtube}

{youtube}sNZ4DTe_rsU{/youtube}

Jeden z filmów koncentruje się na mocarnym procesorze Qualcomm Snapdragon S4, w który ma zostać wyposażony potwor LG. Według filmu, procesor ten cechuje o około 40% zwiększona moc w stosunku do rynkowych rywali. Inne wideo ukazuje możliwości ekranu LG, który ma być supercienkim panelem IPS wykorzystującym technologię Touch Hybrid. Następny materiał mówi nam nieco o wysokiej jakosci baterii w smartfonie LG, stworzonej w LG Chem.

Czy któryś z materiałów zachęca Was do zakupu smartfona LG?

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x