lg-optimus-g

 

LG po zaprezentowaniu swojego highendowego smartfona – Optimus G – wzorem konkurencji stara się zrobić wokół niego jak najwięcej szumu medialnego. Pomóc ma w tym seria filmów, jakie Koreańczycy wypuścili do sieci.

https://www.youtube.com/watch?v=O7Q8E5dzyxg

https://www.youtube.com/watch?v=Npe4MoUeDaw

https://www.youtube.com/watch?v=sNZ4DTe_rsU

Jeden z filmów koncentruje się na mocarnym procesorze Qualcomm Snapdragon S4, w który ma zostać wyposażony potwor LG. Według filmu, procesor ten cechuje o około 40% zwiększona moc w stosunku do rynkowych rywali. Inne wideo ukazuje możliwości ekranu LG, który ma być supercienkim panelem IPS wykorzystującym technologię Touch Hybrid. Następny materiał mówi nam nieco o wysokiej jakosci baterii w smartfonie LG, stworzonej w LG Chem.

Czy któryś z materiałów zachęca Was do zakupu smartfona LG?

źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.