ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Airbus A330 – Lufthansa z nowym projektem za 340 mln USD!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Luksus w dzisiejszych casach można wyrazić na różne sposoby. Nowy projekt giganta lotniczego na pewno można zdefiniować luksusem. Nowy samolot Lufthansy zachwyca i wygląda naprawdę obiecująco!

Lufthansa z obiecującym projektem za miliony monet

Niemiecka firma Lufthansa Technik pracuje obecnie nad projektem kabiny VIP w prywatnym odrzutowcu A330. Ten został wyceniony na 340 milionów dolarów! Projekt przewiduje spa, sypialnie kabiny prysznicowe, parkiet do tańca oraz przestrzeń pod pokładem, którą można wykorzystać do ekspozycji samochodów lub motocykli, ponieważ sufit wykonany jest ze szkła!

Oprócz podłogi rozciągającej się od przedniej części kadłuba, w celu utworzenia werandy i powierzchni projekcyjnych dla treści wirtualnych zintegrowanych na dużą skalę z projektem kabiny, BRABUS Adventure Lounge doskonale uzupełnia naszą koncepcję dla odkrywców świata

Jan Grube, dyrektor sprzedaży Lufthansa Technik

Lufthansa wzorowała się jachtami

W przypadku takich projektów trudno o innowacje. Niemiecki koncern szukając inspiracji, zwrócił się w kierunku luksusowych jachtów, którymi pływają miliarderzy. Jak sami mówią, ich projekt jest znacznie lepszy. Dzięki temu, że to samolot podróżnicy mogą przenieść się w każdy zakątek świata w ciągu kilkunastu godzin. Wszystko w niespotykanym wcześniej luksusie.

W odróżnieniu od jachtu nasz samolot pozwala pasażerom w ciągu kilku godzin dotrzeć na drugą stronę globu. To otwiera zupełnie nowe możliwości dla podróżników

Wieland Timm, szef sprzedaży usług dla VIP-ów w Lufthansa Technik

Co wyróżnia nowy projekt?

Lufthansa chwali się, że właściciele samolotu mogą skorzystać nie tylko ze wspomnianych wcześniej stref. Nowy pokład ma oferować kilka prywatnych sypialni, sale konferencyjne, jadalnia sala fitness. Dodatkowo pod pokładem znajduje się specjalne miejsce nie tylko na samochody czy motocykle. Producent zapewnia, że VIP może zabrać ze sobą wszystko, co chce. Terenówkę, laboratorium badawcze, a nawet piwniczkę winiarską lub prywatne pogotowie ratunkowe! Samolot zapewnia także specjalny taraz widokowy an burcie, w razie gdyby ktoś chciał zjeść śniadanie z widokiem na lotnisko. Samolot jest przygotowywany dla 8 lub maksymalnie 12 pasażerów. Jak tłumaczy producent ograniczona liczba pasażerów zapewni im większy komfort oraz pozwoli na najlepsze doświadczenie z podróży. Samolot może być w pełni konfigurowalny przez nabywcę. Projekt wnętrza wcale nie musi być stworzony w Airbusie. Można wykorzystać do tego dowolny samolot szerokokadłubowy.

Źródło: lufthansa-technik.com

Sprawdź najnowsze wpisy