ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ukraina otrzyma kolejne wsparcie od T-Mobile

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Ukraina wciąż walczy z Rosją. Na wschodzie od naszego państwa ciągle trwają waki, a firmy z Polski nieustannie starają się wspierać uchodźców z Ukrainy. T-Mobile też wyciąga rękę do potrzebujących!

Ukraina ze wsparciem T-Mobile

T-Mobile Border Steering

Różowa sieć telefoniczna niezmiennie od początku wojny wspiera Ukrainę. Dla naszych wschodnich sąsiadów T-Mobile przygotowało specjalną ofertę, która wciąż obowiązuje. Sieć od 1 czerwca udostępniła kolejne pakiety dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z Ukrainy.

[…] Jednocześnie pamiętamy też o naszych klientach, którzy mają swoich bliskich za ukraińską granicą. O tym, jak potrzebne jest to wsparcie, mówią już same liczby – tylko w ramach ofert T-Mobile na kartę, Heyah na kartę i MIX klienci wykorzystali już łącznie blisko 90 milionów darmowych minut. 

Komunikat prasowy T-Mobile

T-Mobile wraca z pomocą

Od 1 czerwca różowa sieć wróciła na granice, punkty recepcyjne oraz na dworce autobusowe i kolejowe. Wolontariusze i pracownicy rozdają za darmo startery od T-Mobile lub Heyah. Starter oferuje bezpłatne rozmowy i SMS-y z Polski do Ukrainy. Do tego klienci otrzymają także pakiet 10 GB internetu oraz 100 minut i 100 SMS-ów w Polsce na 30 dni. Aby skorzystać z oferty, wystarczy aktywować kartę sim. Dla obecnych klientów T-Mobile oraz Heyah na kartę, sieć przygotowała specjalną ofertę za 35 zł. Ta zawiera duże paczki internetu, SMS-y oraz MMS-y, a także nielimitowane rozmowy. Oferta odnawia się cyklicznie co 30 dni!

Tańsze połączenia do innych!

spór T-Mobile z ZPP

Dodatkowo klienci sieci mogą włączyć usługę obniżającą opłatę za minutę połączenia do sieci komórkowych Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell na Ukrainie: 0,09 zł w Heyah na kartę oraz 0,19 zł w T-Mobile na kartę. Jak aktywować korzystne oferty?

Aktywacja usługi „Tańszych połączeń na Ukrainę” jest dostępna:
1.    w Heyah na kartę (z taryfą Dniówka) poprzez: 
•    kod ekspresowy*150*156*2#,
•    wysłanie SMS-a o treści WLACZ na numer 4386.

2.    w T-Mobile na kartę (z taryfą GO!) poprzez:
•    aplikację mobilną „Mój T-Mobile”,
•    kod ekspresowy *523*1#,
•    wysłanie SMS-a o treści AKTUA na numer 8023.

Oferta dla firm!

Właściciele firm, którzy chcą kontaktować się ze znajomymi lub rodziną na Ukrainie również otrzymali stosowne oferty. Właściciele taryf T, Magenta Biznes oraz Jump proFirma mogą aktywować ofertę 300 minut na rozmowy międzynarodowe. To również darmowa propozycja od sieci. Aktywacji można dokonać na jeden z trzech sposobów:
•    w aplikacji mobilnej „Mój T Mobile”,
•    SMS-owo, wysyłając SMS o treści TAK na numer 80008,
•    za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 900 000 (dla klientów indywidualnych i biznesowych).

Więcej informacji o promocjach znajdziecie tutaj!

Źródło: Komunikat prasowy T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy