Specyfikacja HTC One X+ potwierdzona raz jeszcze?

Newsy

6
HTC przygotowuje odświeżoną wersję swojego flagowego smartfona, która zostanie ochrzczona jako HTC One X+. Istnienie tego urządzenia potwierdzają kolejne źródła i wszystko wskazuje na to, że będzie to jeden z nowych modeli, który tajwański producent zaprezentuje 19 września na konferencji w Nowym Jorku. Dziś do Sieci przedostały się kolejne informacje dotyczące specyfikacji technicznej One X+. Tym razem źródłem przecieku jest znany z forum XDA użytkownik Football, który słynie z tego, że regularnie publikuje nowe, często testowe, wersje oprogramowania dla urządzeń HTC i nieraz jako pierwszy informuje świat o nadchodzących smartfonach tego producenta.

Według ostatnich informacji sercem One X+ ma być nowa wersja czterordzeniowej Tegry 3, oznaczona jako AP37. W trybie wykorzystującym wszystkie rdzenie ma ona posiadać taktowanie 1,6 GHz, w trybie jednordzeniowym będzie to 1,7 GHz. Urządzenie zostanie wyposażone też w 32 GB pamięci wewnętrznej oraz 1 GB RAM, czyli dokładnie tyle samo, co oryginalny One X. Delikatne zmiany dotknęły też wymiary urządzenia – One X+ będzie posiadał 9,3 mm grubości, czyli o 0,4 mm więcej niż jego poprzednik. Bateria smartfona nie ulegnie przy tym powiększeniu i jej pojemność wyniesie 1800 mAh. Poza tym One X+ ma pracować pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean wzbogaconego o nakładkę Sense 4.5.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

źródło: twitter 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x