ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oferta abonamentowa t-mobile

Gratis to uczciwa cena. Abonament w T-Mobile za 0 zł!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

T-Mobile w ostatnich miesiącach rozpieszcza swoich klientów. Rozdawali już e-booki, pakiety internetu. Teraz przyszedł czas na prawdziwą promocję. Abonament lub internet światłowodowy na rok za 0 zł!

T-Mobile przedłuża wiosenną promocję!

Klienci, którzy wybiorą taryfę „M Nielimitowana” lub „L nielimitowana” z nielimitowanym internetem 5G otrzymają naprawdę wyjątkowy prezent. Drugą usługę na rok zupełnie za darmo! Tu klient może wybrać, czy woli postawić na drugi abonament telefoniczny, czy internet światłowodowy. Po roku operator naliczy opłaty — spokojnie, będą specjalne rabaty. Warto też wspomnieć, że usługa dotyczy obecnych i nowych klientów sieci.

W T‑Mobile tworzymy rozwiązania, które pozwalają pozbyć się ograniczeń. Dlatego wśród naszych abonamentów – jako pierwsza taka propozycja na rynku – znalazły się plany taryfowe z nielimitowanym dostępem do sieci 5G w smartfonie. Teraz z nieograniczonych możliwości technologii klienci T‑Mobile mogą cieszyć się podwójnie – na ofertę promocyjną mogą się bowiem zdecydować aż do 30 czerwca.

komunikat prasowy T-Mobile

Dobre oferty sieci

Tak jak wspomniałem, oferta z darmowymi usługami dotyczy dwóch taryf. Obie pozwalają użytkownikowi na wysyłanie nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów oraz nielimitowanymi połączeniami. Różnice pojawiają się jedynie w internecie. W przypadku, taryfy L, użytkownik nie ma ograniczenia prędkości, pakiet M oferuje prędkość sieci maksymalnie do 30 Mb/s. Kolejnym benefitem jest dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 6 lub 12 miesięcy w prezencie! Tu użytkownik może korzystać z HBO MAX, Tidal Premium, Posat Box Go, Eleven Sport, a nawet Legmi. Gdzie użytkownik może żonglować wybraną usługą raz w miesiącu. To jeszcze nie wszystko! Bo taryfy to także bonusowe kwoty na wybrane urządzenie! „Elka” oferuje 300 zł, z kolei M — to 200 zł. Koszta abonamentów to 85 zł dla opcji L, a 65 zł dla M.

Gratis wchodzi cały na różowo

Po wybraniu jednej z dwóch taryf, o których mowa wyżej, klient może zdecydować się na kolejny wybór. Pierwsza opcja to drugi taki sam abonament. Ten przez pierwsze 12 miesięcy będzie kosztował równe 0 zł — w wersji z urządzeniem, jeśli bezgratis potrwa 6 miesięcy. Nie chcesz drugiego abonamentu? Nie ma problemu. T-Mobile oferuje także internet światłowodowy. W ramach tej oferty operator udostępnia 3 prędkości. do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 900 Mb/s. Oferta dotyczy nie tylko bloków, ale także domków jednorodzinnych. Tu znajdziecie więcej informacji o przygotowanych promocjach!

Źródło: Kimunikat prasowy T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy