ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
bonusy dla klientów orange

Bonusy dla klientów Orange – 5 GB po doładowaniu, 2 GB po meczu i na tym nie koniec

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

W środę pomarańczowy operator ogłosił bezpłatne pakiety rozmów, SMS-ów, MMS-ów i internetu. Bonusy dla klientów Orange mają związek z dwoma wydarzeniami. Pierwsze to mecz reprezentacji Polski, której operator jest sponsorem. Drugie to obchodzony właśnie Dzień Dziecka. Podpowiadamy, kto może skorzystać z promocyjnych ofert i jak to zrobić.

Bonusy dla klientów Orange – jak skorzystać?

bonusy dla klientów orange

Polscy piłkarze pokonali drużynę Walii 2:1 – z tej okazji Orange ma dla swoich klientów 2 GB internetu. Bonus można aktywować na dwa sposoby. Pierwszy to użycie aplikacji Mój Orange, gdzie w zakładce dla Ciebie czeka promocyjny pakiet. Drugi natomiast polega na wysłaniu SMS-a o treści POR pod numer 233 (opłata zgodnie z cennikiem planu taryfowego). Jeśli ktoś korzysta z Orange Flex, powinien wpisać kod POR właśnie w aplikacji Flex, w zakładce Kody promocyjne. Promocyjne GB są ważne trzy dni od daty aktywacji i można je wykorzystać tylko w Polsce.

Kolejna promocja od Orange została przygotowana z myślą o obchodzonym w środę Dniu Dziecka, choć oczywiście skorzystać z niej mogą również dorośli. Każdy użytkownik oferty na kartę, który od dziś do 3 czerwca doładuje swoje konto za min. 30 zł poprzez aplikację Mój Orange lub stronę internetową operatora, otrzyma darmową usługę Bez limitu + 5 GB na 10 dni. Usługa ta daje możliwość nielimitowanego rozmawiania, wysyłania SMS-ów i MMS-ów oraz, jak sama nazwa wskazuje, 5 GB internetu. Promocja jest włączana automatycznie, nie trzeba nic specjalnego robić.

Jeśli ktoś posiada już usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB lub Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB w momencie doładowania konta, to do jego obecnego pakietu pomarańczowy operator doda 5 GB i przedłuży ważność całej usługi o 10 dni. Z promocji z okazji Dnia Dziecka mogą skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP, Orange IoT oraz Orange Free na kartę. Szczegółowe zasady określa regulamin, który udostępnił pomarańczowy operator.

źródło: mat. prasowe

Sprawdź najnowsze wpisy