ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
T-Mobile rozdaje bezpłatne pakiety internetu

T-Mobile rozdaje bezpłatne pakiety internetu – jak skorzystać?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Przy okazji meczu polskich piłkarzy T-Mobile rozdaje bezpłatne pakiety internetu. Klienci magentowego operatora, którym przydałoby się kilka dodatkowych GB, mogą je otrzymać bez ponoszenia opłat. Podpowiadamy, jak to zrobić.

T-Mobile rozdaje bezpłatne pakiety internetu

Dziś reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Walią w ramach Ligi Narodów UEFA. T-Mobile jest sponsorem polskiej drużyny, więc proponuje bezpłatny pakiet 5 GB, który ma pozwolić na śledzenie meczu. Oczywiście z propozycji magentowego operatora mogą skorzystać również osoby, które piłką nożną wcale się nie interesują – przyznany pakiet można tak naprawdę wykorzystać na co tylko się chce.

Co trzeba zrobić, by odebrać bonusowy pakiet? Wystarczy w dniach 1-7 czerwca zalogować się do aplikacji Mój T-Mobile. To właśnie w niej czeka bezpłatna paczka 5 GB. Odebrany pakiet można wykorzystać tylko na terenie Polski. Bonus mogą aktywować osoby z abonamentem (korzystające z taryf T, T DATA), ofertą typu MIX (Frii Mix) oraz ci, którzy mają numer na kartę (taryfy GO! i Frii). Klienci abonamentowi mogą korzystać z przyznanych GB do końca okresu rozliczeniowego. W przypadku osób z taryfami MIX oraz na kartę czas ważności pakietu wynosi 7 dni.

W ramach kolejnej odsłony „Dobrze, że jesteś” przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych prezent w postaci bezpłatnej paczki gigabajtów. Jako sponsor reprezentacji chcemy umożliwić i tym najwierniejszym, i tym okazjonalnym kibicom obejrzenie zmagań naszej drużyny – a pakiet 5 GB powinien to im ułatwić – informuje magentowy operator. Aplikację Mój T-Mobile, w której czeka bonus, można pobrać z Google Play, App Store oraz AppGallery.

Bardzo możliwe, że przy okazji dzisiejszego meczu promocyjne pakiety zaoferują również inni operatorzy. Szczególnie chodzi tu o Orange. Pomarańczowy operator przyzwyczaił nas do tego, że tuż po meczach reprezentacji proponuje darmowe paczki GB. Wielkość pakietu zazwyczaj ma związek z wynikiem spotkania. Jeśli inni niż T-Mobile operatorzy także zdecydują się udostępnić promocyjne pakiety, z pewnością o tym poinformujemy.

Sprawdź najnowsze wpisy