karalux lg v10 zloto 24 karaty lkalksa

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

LG stosunkowo niedawno przedstawiło swój najnowszy topowy model pod nazwą V10. Smartfon ten charakteryzuje się przede wszystkim dodatkowym wyświetlaczem, a także podwójnym aparatem do selfie. Oczywiście specyfikacja to nie wszystko, ale z pewnością Koreańczycy zaskoczyli wszystkich tego typu urządzeniem.

 

W takim razie jak jeszcze bardziej wyróżnić model V10? Można chociażby pokryć je złotem. Oczywiście ten smartfon LG już sam w sobie jest charakterystyczny – w końcu to jedno z pierwszych urządzeń koreańskiej firmy wykonane ze stali, a także wyposażone w czytnik linii papilarnych. Ok, ale co jeśli właściciel V10 pomyśli, że to za mało? Wtedy oddajemy smartfona na kilka godzin do firmy Karalux, a wróci on do nas pokryty 24-karatowym złotem.

 

karalux lg v10 zloto 24 karaty

 

To nie pierwsze urządzenie, które możemy tak ozdobić, ale ile zwykle firmy sobie za to życzą? Zazwyczaj kilka tysięcy dolarów, a w przypadku powyższego zestawu mówimy o około 700 złotych. Okazja? Teoretycznie. W praktyce lepiej kupić etui, a za zaoszczędzoną gotówkę różne akcesoria.

 

karalux lg v10 zloto 24 karaty tyl

 

Oczywiście ostatnie zdanie brzmi typowo „po polsku”, ale fakt, faktem pokrywanie smartfonów złotem ma jakikolwiek sens?

 

źródło: GSMArena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.