[Film] HTC zapowiada nową ewolucję serii One – co to tak naprawdę oznacza? Między innymi współpracę z Tidal

Newsy

Zrzut ekranu 2015-10-14 o 14.36.31

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niecały tydzień dzieli nas od konferencji HTC, która najprawdopodobniej niczym nas nie zaskoczy, ale Tajwańczycy wciąż żyją nadzieją, że są w stanie cokolwiek ukryć przed nami. W takim razie co skrywa w sobie następna zapowiedź – teoretycznie – wielkiego wydarzenia w historii tej firmy?

 

Tak naprawdę głównie obiecujące słowa – ewolucja serii One może wiele znaczyć, ale wcześniej obejrzyjcie jeszcze dołączony do nich film:

 

 

Powyższe nagranie sugeruje dbałość o szczegóły. To może oznaczać zdecydowane ulepszenie aparatów, które są piętą achillesową większości smartfonów HTC. Jednak zdecydowanie większe znaczenie ma muzyka w tle, która sugeruje firmę Tidal, co też zostało przez wiele źródeł potwierdzone. Jednak czy znacie tę platformę? Jay Z zainwestował w nią kilkadziesiąt milionów dolarów, a w gruncie rzeczy jest to konkurent dla chociażby Spotify czy też Deezera. Reasumując, z pewnością 20 października poznamy model One A9, który pod kątem specyfikacji i wyglądu nie będzie zaskoczeniem, ale do tego dochodzi ulepszony aparat, a także bliska współpraca z Tidal. To może oznaczać bezpłatną subskrypcję, ale nie wybiegajmy za daleko w przyszłość.

 

Oczywiście na chwilę obecną nie powinniśmy wiedzieć, że chodzi o One A9, a także o jego wszystkie aspekty. W takim razie, czy HTC jest jeszcze w stanie nas czymś zaskoczyć na nadchodzącej konferencji?

 

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x