HTC One X w nowej obudowie na New York Fashion Week

Newsy

htc-one-x-fashion-week
One X to jeden z przykładów na to, że HTC kładzie duży nacisk na design swoich smartfonów. Urządzenie wykonano z pojedynczej bryły poliwęglanu, przy zachowaniu niezwykłej precyzji i dbałości o detale. Do tej pory flagowy model tajwańskiego producenta dostępny był w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej. HTC postanowiło wypuścić nowy wariant, stworzony z myślą o New York Fashion Week, który łączy kolory czarny i biały, i wygląda naprawdę intrygująco.

htc-cushnie-et-ochs01-630x944
Urządzenie nazwano HTC One by Cushnie Et Ochs i będzie to limitowana wersja dostępnego już na rynku HTC One X. Smartfon pozostanie niezmieniony pod względem specyfikacji technicznej, natomiast w jego oprogramowaniu znajdzie się kilka nowych dodatków, między innymi zmieniona skórka i dodatkowa aplikacja związana z modą.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Co sądzicie na temat nowej wersji HTC One X? Czy skusilibyście się na zakup tak oryginalnego urządzenia? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. 

htc-cushnie-et-ochs02-630x944
źródło: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x