htc-endeavour-c2-5-inch-rumor-leaked-3
Wszystko wskazuje na to, że HTC ma zamiar wkrótce wprowadzić do sprzedaży kilka nowych smartfonów. W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o nowym tablecie tajwańskiego producenta, którego pierwsze zdjęcia ujrzały światło dzienne. Jego specyfikacja pozostaje jak na razie nieznana, lecz zdecydowanie wyróżnia się on designem. Innym urządzeniem HTC, które uchwycono ostatnio na zdjęciach jest tajemniczy smartfon. Dziś do Sieci przedostało się kolejne ujęcie przedstawiające jego front i wywołało ono nową falę spekulacji.

Istnieją dwie teorie dotyczące tego nieznanego urządzenia z logo HTC na obudowie. Pierwsza z nich głosi, że jest to domniemany rywal  Samsunga Galaxy Note II w segmencie smartfonów z ekranami o przekątnej ~5″. Już jakiś czas temu niektóre źródła potwierdzały istnienie tego modelu, dodając, że jego wyświetlacz oferowałby ogromną rozdzielczość 1080p (1920×1080), a zastosowanym procesorem miałby być czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 z 2GB RAM.

Drugą możliwością, która wydaje nam się mniej prawdopodobna, jest  to, że przedstawione na zdjęciu urządzenie to HTC One X+, o którym słyszeliśmy już wielokrotnie. Smartfon na zdjęciu jednak nie przypomina znanego HTC One X, więc bardziej skłanialibyśmy się ku pierwszej możliwości.

Premiera nowych urządzeń HTC powinna mieć miejsce już niebawem i jesteśmy ciekawi czym zaskoczy nas tajwański producent.

źródło: androidcentral.com
 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski