ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Biedronka z nową aplikacją — co mogą zyskać klienci?

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Jedna z najpopularniejszych w Polsce sieci dyskontów, czyli Biedronka wypuściła na rynek nową aplikację mobilną. Daje ona nam wgląd do wielu istotnych funkcji, które na pewno przypadną do gustu wszystkim regularnym klientom tych sklepów.

Aplikacja mobilna Biedronka w końcu udostępniona!

Aplikacja mobilna Biedronka w końcu udostępniona!

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że aplikacja nazywa się po prostu „Biedronka” i można ją pobrać na urządzenia zarówno z systemem Android jak i iOS. Oczywiście jest ona darmowa i bardzo przystępna. Podstawową cechą nowej aplikacji jest możliwość przeniesienia fizycznej karty „Moja Biedronka” na ekran swojego smartfona. Dodatkowo takie rozwiązanie sprawi, że klienci będą mogli korzystać z jeszcze większych zniżek i rabatów.

Aplikacja „Biedronka” będzie także dobierać oferty w sposób spersonalizowany dla każdego użytkownika. Oznacza to, że artykuły najchętniej przez nas kupowane często będą mogły pojawiać się w ofertach „dla ciebie”. Jeśli natomiast mimo tego nie uda wam się znaleźć ciekawych promocji w tym segmencie, z pomocą przyjdzie aktualna gazetka, która także znajduje się w aplikacji.

Przechodząc dalej, Biedronka daje nam także możliwość kontrolowania swoich zakupów. Mowa tu o historii transakcji, dzięki której możemy w każdym momencie sprawdzić, ile wydajemy oraz ile oszczędzamy. Bardzo przydatną funkcją jest także skaner cen. Jeśli nie znacie ceny danego produktu, wystarczy wyjąć smartfon zeskanować kod kreskowy, a na ekranie pojawi się nam kwota. Dodatkowo w taki sam sposób można sprawdzić dostępność artykułów w konkretnych sklepach.

Na koniec aplikacja „Biedronka” daje nam możliwość szybkich płatności BLIK bez konieczności wpisywania kodu. Wówczas wystarczy przyłożyć smartfon do terminala i zaakceptować płatność w banku. Podczas rejestrowania nowego konta w aplikacji należy podać swój numer telefonu. Po wpisaniu kodu z wiadomości SMS oraz wybraniu naszego „głównego sklepu” możemy przejść do korzystania z możliwości, które daje nam „Biedronka”. Sama aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze oraz przystępna, więc z jej obsługą nie powinni mieć problemu także osoby starsze.

Źródło: Biedronka

Sprawdź najnowsze wpisy