Nowy OnePlus zawitał w TENAA. Mamy zdjęcia

Newsy

oneplus one logo

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nadchodzący OnePlus Mini/X został potwierdzony przez US FCC w zeszłym tygodniu, ale dopiero teraz pojawił się w TENAA. Daje to więc producentowi zielone światło na sprzedaż w Państwie Środka, a nam – specyfikację oraz zdjęcia, które jak to zwykle w TENAA bywa, pozostawiają wiele do życzenia.

 

oneplus mini

 

Mamy więc ten sam układ przycisków dotykowych jak w OnePlus 2. Przełączniki znajdują się również po tej samej stronie jak w zeszłych produkcjach Chińczyków. Nie jesteśmy jednak w stanie stwierdzić z jakiego tworzywa jest wykonana tylna pokrywa urządzenia, a jest to drażliwy temat gdyż internetowe źródła kłócą się czy będzie to tworzywo sztuczne czy też szkło. Całość urządzenia zdaje się być wykonana z metalu.

 

Dzięki TENAA zyskaliśmy też nieco informacji na temat specyfikacji. Wiemy więc, że smartfon wyposażony będzie w 4.99 calowy ekran oraz baterię 2450 mAh. Prawdopodobne wymiary urządzenia to 140 x 69 x 6,9 mm.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x