ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
nowa oferta heyah 01

Nowa oferta Heyah 01 – subskrypcja bez zobowiązań z solidnym pakietem internetu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Na rynku pojawiła się nowa oferta Heyah 01. To propozycja, która może zadowolić osoby chcące połączyć zalety abonamentu oraz taryf na kartę. Za niecałe 30 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego duży pakiet internetu.

Nowa oferta Heyah 01 – co zawiera i ile kosztuje?

nowa oferta heyah 01

Heyah 01 to oferta, która minimalizuje czas, jaki użytkownik musi poświęcić na jej obsługę. Taryfa ma formę subskrypcji, w której co miesiąc z konta pobierana jest określona kwota. Użytkownik może sprawdzać faktury, zmieniać podpięte karty płatnicze i zarządzać swoim kontem z poziomu aplikacji mobilnej. Nie trzeba przejmować się pamiętaniem o doładowaniu konta, ale – w przeciwieństwie do abonamentu – w każdej chwili można zrezygnować z oferty. To istotna zaleta dla osób, które nie chcą wiązać się długą umową z operatorem.

T-Mobile, właściciel marki Heyah, zaprezentował dziś nową ofertę w ramach Heyah 01. To nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 40 GB internetu. Cena wynosi 29,99 zł miesięcznie, przy czym za pierwszy miesiąc klienci zapłacą symboliczną złotówkę. Żeby skorzystać z oferty, trzeba odebrać i aktywować odpowiednią kartę SIM. Ta zasada nas nie dotyczy, jeśli migrujemy z innych taryf T-Mobile oraz Heyah – w takim przypadku możemy pozostać przy dotychczas używanej karcie.

Cały czas dostępna jest poprzednia oferta Heyah 01 za 19,99 zł miesięcznie, w ramach której dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB internetu. Inna propozycja to 50 GB za 19,99 zł miesięcznie – to jednak typowo internetowa oferta, nie umożliwia ona dzwonienia ani wysyłania wiadomości. Jeśli jednak mamy np. smartfona z miejscem na dwie karty SIM i korzystamy z oferty głosowej u innego operatora, a potrzebujemy internetu, to takie rozwiązanie może być dla nas korzystne.

Heyah niedawno ogłosiła też ofertę dla osób z Ukrainy. To 200 GB internetu za 35 zł miesięcznie. Do oferty można dobrać router za dodatkową opłatą. Listę dostępnych urządzeń i szczegóły samej oferty znajdziecie w podlinkowanym tekście.

Sprawdź najnowsze wpisy