samsung
W ostatnich dniach do Sieci przedostały się informacje na temat projektów, nad którymi ma aktualnie pracować Samsung. Jeżeli wierzyć tym doniesieniom, to już niebawem koreański producent powinien wypuścić kilka nowych smartfonów, które kierowane są na średnią półkę cenową.

Pierwszym z nich jest Galaxy S3 Mini, czyli mniejszy brat flagowego smartfona Samsunga. Zostanie on wyposażony w ekran o Super AMOLED o przekątnej 4″ i rozdzielczości WVGA (800×480). Jego sercem ma być dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz, a jego cena będzie oscylować wokół 250€.

Kolejną nowością Samsunga ma być Galaxy S2 Plus, lecz nazwa ta zdaje się być myląca, jeżeli przyjmiemy nieoficjalną specyfikację techniczną za prawdziwą. Zastosowany procesor Qualcomm MSM7227A posiada tylko jeden rdzeń pracujący na częstotliwości 1 GHz i jest on znacznie słabszy od układu, który znajdziemy w oryginalnym GS2. Poza tym urządzenie ma zostać wyposażone w ekran SAMOLED+ o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości WVGA (800×480).

Ostatnim urządzeniem jest Samsung Galaxy Premier GT-i9260. Przypomnijmy, że oznaczenie GT-i9250 nosi Galaxy Nexus wyprodukowany we współpracy z Google – Galaxy Premier powinien więc być uznawany za jego następcę. Nie świadczy jednak o tym specyfikacja techniczna, a zwłaszcza procesor Qualcomm MSM7227A, ten sam, który ma trafić do GS2 Plus. Oprócz tego Galaxy Premier wyposażony zostanie w ekran o przekątnej 4,65″ i rozdzielczości 720p (1280×720), a domyślną wersją systemu będzie Android 4.1 Jelly Bean.

źródło: sammobile.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski