ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Chcesz iPhone 13? Możesz wygrać go w konkursie T-Mobile!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

No i takie konkursy to my rozumiemy! Główną nagrodą w konkursie różowej sieci jest 15 tysięcy polskich złotych na wymarzoną wycieczkę. My pocieszylibyśmy się nagrodami z niższych miejsc podium, bo tam do wyjęcia czekają iPhone 13 oraz 12.

T-Mobile rozkręca wakacje!

Wakacje już za pasem, a to oznacza wyjazdy albo przynajmniej ich planowanie! Różowa sieć wczoraj wystartowała z konkursem „Łap wakacje marzeń z T-Mobile„. Ten jest skierowany do klientów sieci, którzy mają ofertę na kartę. Główną nagrodą w konkursie jest voucher na 15 tysięcy PLN na wymarzone wakacje!

Wakacje marzeń z T-Mobile

planuj wakacje z T-mobile

Konkurs jest atrakcyjny ze względu na czas, w jakim się odbywa, bo ten wystartował 24 maja i potrwa aż do 25 lipca. Czasu na wzięcie udziału jest naprawdę sporo, a wymagania konkursowe nie są wygórowane. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba doładować konto za minimalnie 30 zł. Trzeba to zrobić przez internet na stronach  www.doladowania.t-mobile.plwww.doladuj.heyah.pl lub przez konto bankowe. Kolejnym krokiem jest odpowiedź na pytanie „Jak łapiesz wakacyjny luz?” – na pytanie należy odpowiedzieć — o tutaj. Ostatnim elementem konkursu jest oczekiwanie na wyniki! Voucher, o którym mowa wyżej, jest do wykorzystania na dowolną podróż dostępną na stronie www.travelplanet.pl.

Nagrody od T-Mobile

Poza wymarzoną wycieczką uczestnicy konkursu mają także do zgarnięcia 3 telefony iPhone 13, 20 telefonów iPhone 12 oraz 100 doładowań o wartości 50 zł. Razem to daje aż 124 nagrody, więc szanse na wygranie są spore.

Przeczytaj także: WhatsApp porzuca stare iPhony! Od kiedy koniec wsparcia?

Więcej informacji na temat konkursu można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie: www.konkurst-mobile.pl.

Źródło: Notatka prasowa operatora

Sprawdź najnowsze wpisy