Sony-Xperia-Z5-Made-for-James-Bond-007-640x471

Wybrani operatorzy GSM na całym świecie w swej ofercie mają najnowszy flagowiec Sony – Z5 – w edycji Bond (z okazji premiery kolejnego filmu o agencie 007). Model ten w stosunku do zwykłej wyróżnia się jedynie dodatkami zainstalowanymi na pamięci urządzenia – specjalnym motywem i tapetami. Jak dotąd nie wiedzieliśmy jak będzie wyglądał motyw w tej Xperii. Dziś w sieci pojawiły się jednak nie tylko zrzuty ekranu pokazujące ten motyw, ale także gotowy do pobrania plik.

z5-bond-2
z5-bond-3
z5-bond-theme

Bez wątpienia to jeden z ładniejszych motywów okolicznościowych, jakie pojawiły się kiedykolwiek dla Xperii. Podczas odblokowywania ekranu ukazuje się naszym oczom ciekawa animacja pocisku układająca się w logo SPECTRE.

Pozostaje tylko ubolewać nad brakiem czarnego tła w menu ustawień (autorzy zastosowali jednak metaliczny kolor), nie mniej całość prezentuje się moim zdaniem naprawdę świetnie – to jeden z nielicznych motywów, które wyglądają nawet lepiej niż standardowy Lollipop od Sony. Wszyscy zainteresowani mogą pobrać motyw klikając tutaj.

Źródło:Xperiablog.net

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Smorąg