Xperia V z ekranem HD 4,3″ i Snapdragonem S4 zaprezentowana

Newsy

sony-xperia-v
Drugim z nowych modeli, które Sony zaprezentował podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie jest Xperia V. Smartfon ten może pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją techniczną, która pozwoli mu na podjęcie walki z konkurencją w średnim segmencie urządzeń z Androidem.

Ekran nowej Xperii V posiada przekątną 4,3″ i rozdzielczość 720p (1280×720) i wykorzystuje technologię Mobile BRAVIA Engine 2. W tym modelu Sony zastosował wydajny dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 o taktowaniu 1,5 GHz, który wspomagany jest przez 1GB RAM. Oprócz tego model ten może pochwalić się obsługą łączności NFC i zwiększoną odpornością na kurz i zachlapanie (IP55/57+). Xperia V posiada certyfikat Playstation i wyposażono ją w Androida 4.0 IceCream Sandwich, przy czym producent obiecuje rychłą aktualizację do nowszego Jelly Bean.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x