Xperia J to nowy budżetowy model Sony

Newsy

sony-xperia-j
Kilka godzin temu, podczas odbywających się właśnie targów IFA w Berlinie, Sony zaprezentowało kilka nowych modeli. Najtańszym z nich jest Xperia J, która powinna być jednym z najbardziej przystępnych smartfonów japońskiego producenta. Oczywiście nie ma nic za darmo i wraz z niską ceną musimy nastawić się na przeciętną specyfikację techniczną.

Sercem Xperii J jest leciwy procesor Qualcomm Snapdragon S1 MSM7227A o taktowaniu 1 GHz, posiadający rzecz jasna jeden rdzeń. Oprócz tego smartfon posiada 512 MB RAM, a domyślną wersją systemu będzie Android 4.0 IceCream Sandwich. Xperia J zostanie wyposażona w ekran TFT o przekątnej 4″ i rozdzielczości 854×480, aparat 5 MPx i baterię o pojemności 1750 mAh.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Całość została zamknięta w kompaktowej obudowie o wymiarach 124.3 x 61.2 x 9.2 mm. Poza tym trzeba przyznać, że smartfon prezentuje się bardzo atrakcyjnie i według zapewnień producenta będzie dostępny w kilku różnych wariantach kolorystycznych. A co Wy sądzicie na temat Xperii J? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

 {youtube}Zs5p4r7J4sI{/youtube}

źródło: http://blogs.sonymobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x