Zrzut ekranu 2015-10-10 o 19.09.41

 

Jeszcze w tym miesiącu ujrzymy pierwszy model HTC, który na dzień dobry otrzyma Androida 6.0 Marshmallow. Mowa oczywiście o Aero, który raz za razem przewija się w różnych plotkach i „zapowiedziach”. W takim razie na co tak naprawdę czekamy? Okazuje się, że na kopię iPhone’a 6 i 6s.

 

OnLeaks, niejaki następca Evana Blassa, na Twitterze przedstawił kolejną porcję zdjęć, które bardzo dokładnie zdradzają nam jak będzie wyglądał One A9, a więc nadchodzący model HTC ze średniej półki. Już po tytule i pierwszym akapicie możecie się spodziewać co to będzie, ale zobaczcie sami:

 

Zrzut ekranu 2015-10-10 o 19.08.33 Zrzut ekranu 2015-10-10 o 19.08.46 Zrzut ekranu 2015-10-10 o 19.09.03

 

Charakterystyczne przetłoczenia, rozmieszczenie czytnika linii papilarnych, a nawet dolna krawędź to kopia rozwiązania Apple, które teraz także stosuje Samsung. W gruncie rzeczy można uznać, że jest to połączenie kunsztu pierwszego HTC One (M7) z najnowszą wizją iPhone’ów. No cóż, oryginalny ten model na pewno nie jest, ale czy może się podobać? Według mnie tak, chociaż boli mnie brak głośników BoomSound czy też duża, niewykorzystana powierzchnia pod wyświetlaczem.

 

Niemniej jednak HTC musi jakoś walczyć – tylko nie sądzę, żeby kopiowanie konkurencji było najlepszym wyjściem. Oczywiście dzisiaj trudno jest być oryginalnym toteż mam nadzieję, że Tajwańczycy na tym wszystkim skorzystają.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.