ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Prawdopodobnie najlepszy Gadżet ze świata Pokemon nadciąga. Samsung wie, co dobre

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Pokemony cieszą się popularnością od lat 90 minionego wieku. Kieszonkowe stworki doczekały się milionów gadżetów. Od kart przez breloczki, aż do licencjonowanych produktów współpracujących z twórcami Pokemonów!

Pokemon wciąż na topie!

PokemonGO! Mimo pewnych problemów wciąż notuje bardzo wysokie wyniki zainteresowania wśród graczy. Nie tak dawno temu Nintendo wypuściło na rynek Pokemon Arceus, rok wcześniej na rynku pojawiły się odświeżone wersje dwóch popularnych gier z Nintendo DS, czyli Pokemon Shining Pearl oraz Brilliant Diamond. Nic dziwnego, że Koreański gigant taki jak Samsung zainteresował się oficjalną współpracą z marką od GeamFreak.

Pokemon i Samsung — spełnienie marzeń nerdów

Pokemon

W kwietniu tego roku Samsung wypuścił na rynek południowokoreański specjalne wydanie Galaxy Flip 3 – sygnowane marką Pokemon. Pakiet gadżetów jest naprawdę bogaty. W pudełku Koreańczycy mogli znaleźć etui stylizowane na PokeDex, przeźroczyste etui na smartfon, w którym można wymieniać grafiki, a także kilka innych dodatków związanych z kieszonkowymi stworkami.

Rzuć okiem: No i to się nazywa promocja! Borderlands 3 możesz mieć teraz za darmo i na zawsze!

Skoro był PokeSmartfon, czas na akcesoria!

Pokemon

Kto nie chciałby mieć przy sobie zawsze Pokeballa? Chyba właśnie takim pytaniem kierował się Samsung, decydując się na nowe akcesorium. Mowa o nowych słuchawkach Galaxy Buds 2 w wersji limitowanej. Same słuchawki nie wyróżniają się niczym specjalnym. Ot czarne pchełki. Natomiast sama obudowa jest bardzo interesująca. Otóż przypomina Pokeballa i otwiera się tak samo jak w animacji, czy grach. Wystarczy nacisnąć przycisk i kula otworzy się, ujawniając skrytego w środku stworka — znaczy słuchawki.

Dodatki do Samsung Buds 2

Pokemon

W zestawie ze słuchawkami szczęśliwcy znajdą także limitowane kolekcjonerskie naklejki, przedstawiające wizerunek Pokemonów z pierwszej generacji. Ci, którym uda się w miarę wcześnie zamówić słuchawki, mają szanse na dostanie dodatkowej karty/naklejki — holograficznego Mew. Już wyobrażam sobie astronomiczne kwoty, które będą padały na licytacjach właśnie za tę kartę. Niestety akcesorium pojawi się tylko na terytorium Korei Południowej, czyli ojczyzny Samsunga. My musimy obejść się smakiem, chyba że ktoś z was planuje wycieczkę do Korei Południowej. Chociaż planować nie ma co, bo póki co nie wiadomo jeszcze kiedy zestaw trafi do oficjalnej sprzedaży. Możemy zazdrościć Koreańczykom, bo w ich sklepie znajdziecie także słuchawki sygnowane Pepsi!

Przeczytaj także: Snapchat wciąż żyje — w drodze nowa, ważna funkcja

P.S dla ostudzenia smutku, wrzucamy wam polskie intro pierwszych pokemonów!

Źródło: androidpolice.com

Sprawdź najnowsze wpisy