ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Heyah dla klientów z Ukrainy

200 GB za 35 złotych, a do tego router – propozycja Heyah dla klientów z Ukrainy

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Heyah ma propozycję dla osób z Ukrainy – to pakiet 200 GB internetu w cenie 35 złotych w ramach oferty na kartę. Jeśli ktoś zdecyduje się korzystać z tej propozycji jak z internetu domowego, może dobrać jeden z routerów. Wyjaśniamy szczegóły.

200 GB za 35 złotych od Heyah dla klientów z Ukrainy

Z nowej oferty od Heyah klienci z Ukrainy mogą korzystać od dzisiaj. W tym celu należy kupić specjalny starter internetowy Heyah na kartę, zarejestrować numer i aktywować kartę. Na start klient otrzymuje 200 GB na miesiąc, które będą odnawiać się co miesiąc – trzeba jedynie pamiętać o doładowywaniu konta za 35 złotych miesięcznie, bo tyle kosztuje korzystanie z oferty. Swoim kontem można zarządzać z poziomu aplikacji Moja Heyah.

Kartę SIM pozwalającą korzystać z internetu w Heyah można umieścić np. jako drugą kartę w swoim smartfonie. Inna możliwość to wykorzystanie oferty jako internetu domowego. T-Mobile, do którego należy marka Heyah, proponuje kilka routerów ze swojej oferty jako dodatek do oferty:

  • Alcatel Link Zone – 179 złotych
  • Xiaomi Router Mobilny MiFi F490 – 179 złotych
  • ZTE MF286R – 449 złotych
  • Alcatel LINKHUB LTE cat7 Home Station – 499 złotych

Mamy najszybszy internet mobilny i chętnie się nim dzielimy z naszymi klientami. Jego jakość nieraz potwierdziły już wyniki rankingu przygotowywanego przez portal SpeedTest, w którym zajmujemy 1. miejsce. Tym razem nasza oferta internetowa – 200 GB za 35 zł co 30 dni – skierowana jest do klientów z Ukrainy, dla których kontakt z bliskimi i bieżący dostęp do ważnych informacji jest obecnie bardzo ważny – informuje T-Mobile, do którego należy marka Heyah.

Czytaj także: T-Mobile Polska prezentuje wyniki za pierwszy kwartał 2022. Jest dobrze!

Internetowych starterów Heyah na kartę można szukać w salonach T-Mobile, a także w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce (np. w sklepach Żabka, Auchan, Carrefour, w popularnych salonach prasowych i na niektórych stacjach paliw).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy