Huawei Watch GT 3 Pro

Premiera Huawei Watch GT 3 Pro w Polsce – co oferuje i ile kosztuje nowy smartwatch?

2 minuty czytania
Komentarze

Huawei Watch GT 3 Pro zawitał oficjalnie do Polski, co z pewnością ucieszy miłośników marki. W końcu sprzęty wearable od producenta cieszą się w naszym kraju niesłabnącym powodzeniem, a Huawei Watch GT 3 Pro również może na taki sukces zapracować. Sprawdźmy więc, ile przyjdzie nam za sprzęt zapłacić i co ma do zaoferowania.

Premiera Huawei Watch GT 3 Pro w Polsce – piękna sprawa

Huawei Watch GT 3 Pro wersje

Nowe smartwatche od Huawei swoją premierę miały kilka tygodni temu w Chinach, a teraz przyszła pora na to, by pojawiły się i u nas. Jak zwykle w przypadku Huawei, mamy tutaj akumulator pozwalający na pracę do 14 dni na jednym ładowaniu (większa wersja, mniejsza do 7 dni), choć tutaj duże znaczenie będzie miało to, jak dużo funkcji będziemy wykorzystywać. Nowe smartwatche wyposażone są w wyświetlacze AMOLED (1,43 oraz 1,32 cala), a na wierzchu mamy jeszcze szafirowe szkło. Obudowa z tytanu lub ceramiki w przypadku mniejszej wersji pokazuje, że to sprzęty z wyższej półki. Do tego na pokładzie znalazło się miejsce dla czujnika EKG, SpO2, a na pokładzie są liczne tryby sportowe i oczywiście nie zapomniano o wodoodporności (5 ATM). Całość działa pod kontrolą systemu HarmonyOS 2. Nie można pominąć także funkcji monitorowania snu czy GPS-a. Więcej o tym, jak sprawuje się nowy Huawei Watch GT 3 Pro dowiecie się z naszej recenzji, do której przeczytania oczywiście zachęcamy. Sprawdźmy teraz, jak kształtują się ceny sprzętów w Polsce.

Cena Huawei Watch GT 3 Pro i przedsprzedaż

Huawei Watch GT 3 Pro ceramika

Nowe smartwatche pojawią się w naszym kraju w kilu wersjach, a tak prezentują się ceny Huawei Watch GT 3 Pro.

  • Huawei Watch GT 3 Pro Sport 46 mm 1699 złotych
  • Huawei Watch GT 3 Pro Classic 46 mm 1699 złotych
  • Huawei Watch GT 3 Pro Elite 46 mm 2199 złotych
  • Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Classic 1999 złotych
  • Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm Elegant 2399 złotych

Jeśli jednak kupimy zegarek do 5 czerwca na stronie producenta, to zapłacimy za niego 200 złotych mniej. To jednak nie koniec promocji. Osoby, które kupią zegarek w rozmiarze 46 mm dostaną za złotówkę słuchawki Huawei FreeBuds 4. Natomiast ci, którzy zdecydują się na kopertę 43 mm otrzymają za 1 zł Huawei FreeBuds Lipstick.

Dodatkowo do 5 czerwca do powyższych zegarków możemy dobrać pasek za jedyne 9 złotych (ich regularna cena to 119 lub 349 złotych). Ich liczba jest jednak bardzo ograniczona – warto się więc pospieszyć.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Motyw