Nexus 7 oficjalnie w Niemczech, Francji i Hiszpanii

Newsy

nexus-7
Nexus 7, najnowsze dziecko Google i Asusa, to w chwili obecnej najbardziej pożądany tablet z Androidem na pokładzie. Początkowo był on jednak dostępny w bardzo ograniczonej liczbie krajów, lecz gigant z Mountain View obiecał rychłe wprowadzenie urządzenia do sprzedaży na kolejnych rynkach.

Dziś dowiedzieliśmy się, że nowymi państwami, w których Google będzie sprzedawał swój tablet będą Niemcy, Francja oraz Hiszpania. Cena za wariant z 8GB pamięci wyniesie 199€, natomiast za 16GB trzeba będzie zapłacić 249€. Jest to wyższa kwota niż ta, spotykana w Stanach Zjednoczonych, ale trzeba pamiętać, że wliczony jest w nią podatek, którego w USA nie uświadczymy. Nie znamy szczegółów dotyczących wprowadzenia Nexusa 7 w następnych regionach świata, ale dobrą wiadomością dla wszystkich Polaków planujących nabycie tego tabletu jest to, że teraz jego sprowadzenie powinno być znacznie łatwiejsze niż dotychczas. Pojawienie się Nexusa 7 w kolejnych krajach przyczyni się zapewne również do obniżenia ceny tego urządzenia na naszych rodzimych portalach aukcyjnych.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: pocketnow.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x