Facebook-Logo

 

Jeszcze nie tak dawno cały świat obiegła informacja o prawdopodobnym wprowadzeniu długo oczekiwanego przez użytkowników Facebooka przycisku „nie lubię”. Jak donoszą zagraniczne serwisy takiego przycisku jednak w ogóle się nie doczekamy. Będziemy mieli jednak możliwość prócz standardowego „lajka” ustosunkować się do danego wpisu w inny sposób.

 

Korzystacie z Facebookowych emotikon? Zapewne tak. I to właśnie w ten sposób już w najbliższej przyszłości będziecie oznaczać wpisy. Dodatkowe emotikony będą wyświetlane po kliknięciu w standardowy przycisk „Lubię To”. Da nam to możliwość ustosunkowania się do wpisu na wiele różnych sposobów. Wygląd całego rozwiązania w praktyce możecie zobaczyć poniżej.

 

fejsemotki

 

Warto również dodać, że wszystkie emotki będą zliczane jak podstawowy „lajk”. Oznacza to, że będziemy widzieć ile osób dany wpis polubiło, pokochało, znienawidziło itd. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie pośrednio zaspokoi zniecierpliwionych użytkowników od dłuższego czasu oczekujących na przycisk „nie lubię”.

 

Powyższa funkcjonalność zagości w serwisie już jutro. Niestety na chwilę obecną z tego rozwiązania będą mogli korzystać jedynie mieszkający na terenie Irlandii i Hiszpanii. Na ten moment nie wiemy kiedy funkcja zagości w innych krajach

 

Źródło: engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.