Samsung odsłania tajemnice powstania Galaxy S3

Newsy

17_resize
Samsung Galaxy S3 to jeden z najciekawszych smartfonów z Androidem na pokładzie. Wyróżnia się on nie tylko znakomitą specyfikacją techniczną, ale również bardzo charakterystycznym designem. Koreański producent postanowił podzielić się historią powstania swojego flagowego smartfona i przedstawić główne źródła, które zainspirowały jego twórców.

Samsung wielokrotnie podkreśla kluczową rolę natury, która odegrała znaczącą rolę przy projektowaniu Galaxy S3. Tyczy się to nie tylko obudowy, imitującej kamień ze strumienia, ale nawet dźwięków systemowych. Zachęcamy do zapoznania się z opublikowanym niedawno materiałem wideo, w którym Samsung przedstawia wiele ciekawostek dotyczących powstawania nowego Galaxy S3:

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

{youtube}H6zAqnJiTAE{/youtube} 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x