Easter egg w Androidzie Marshmallow to gratka dla prawdziwych „wyjadaczy”

1 minuta czytania
Komentarze
android_eggs

Easter eggi w Androidzie to dla nas żadna nowość. Pojawiają się już od dawna i zmieniają wraz z każdą większą aktualizacją systemu. Począwszy od zwyczajnych zdjęć, przez interaktywne animacje, a skończywszy na grach. Odkrywanie takich niespodzianek niezwykle cieszy, więc pora sprawdzić, co tym razem ekipa z Mountain New przyszykowała z okazji premiery Marshmallow.

W Androdzie Lollipop mieliśmy do czynienia z całkiem przyjemną mini-gierką w stylu Flappy Bird. Tym razem widzimy… to samo. Jednak nie tak do końca! O ile na poprzedniej wersji systemu gra oferowała rozgrywkę tylko jednym robocikiem, tym razem możemy powiększać (lub też pomniejszać) swoją ekipę. U góry ekranu znajdują się znaki „+” oraz „-”. Maksymalnie możemy dodać 5 postaci, czyli sumarycznie na naszym ekranie pojawi się 6 małych kolorowych androidów. Co ciekawe, każdy z nich jest sterowany oddzielnie. Do zabawy więc będziemy potrzebować albo znajomych, albo sprawnych palców.

flappy-android-840x493

Jeśli ktoś nie wie w jaki sposób włączyć easter egga, już wyjaśniam. Należy wejść w Ustawienia -> Informacje o telefonie -> i zacząć klikać na „Wersja systemu Android”. Po chwili na ekranie pojawi się odpowiednia do posiadanego systemu niespodzianka. Powodzenia w powiększaniu wyniku!

źródło: Android Authority

Motyw