Empik GO i Empik Music bezpłatnie na 30 dni dla użytkowników T-Mobile

Mateusz Jamroz Mateusz Jamroz Newsy

Gratis to uczciwa cena. Od dziś (13.05) do 17.05 właściciele numerów telefonów z różowej sieci mogą skorzystać z nowej promocji. Tym razem za darmo wpada Empik Go oraz Empik Music

Empik Go i Empik Music, czyli jest czego posłuchać w T-Mobile

Empik Go to usługa oferowana przez sklep usługa, w ramach której użytkownicy mogą posłuchać 90 000 materiałów audio, zaczynając od audio booków, przez słuchowiska, seriale audio na podcastach kończąc. Empik Music to usługa, która na rynku wyróżnia się przede wszystkim autorskimi audycjami muzycznymi. Znajdziecie tam każdą muzykę, której potrzebujecie w danej chwili — wszystko zależne od nastroju!

Przeczytaj także: Need for Speed Mobile — pierwsze przecieki z rozgrywki pojawiły się na YouTube

Jak skorzystać z promocji?

Jeśli chcecie poznać bliżej te dwa serwisy i jesteście użytkownikami sieci T-Mobile, nic prostszego. Wystarczy, że wejdziecie w aplikację „Mój T-Mobile”, znajdziecie promocję „Dobrze, że jesteś” i odbierzecie kod. Następnie kod należy podać w tym miejscu. Kolejnym etapem jest logowanie lub rejestracja, nic prostszego. Kolejny krok to podanie danych z karty płatniczej, niestety obowiązkowo. Ostatni krok to instalacja aplikacji Empik Go oraz Empik Music. Co ciekawe z promocji możecie skorzystać na dwóch urządzeniach, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby udostępnić znajomemu 30 dni darmowej usługi!

Sprawdź też: T-Mobile wprowadza eSIM dla klientów indywidualnych – jak otrzymać wirtualną kartę?

Należy pamiętać, że po 30 dniach darmowej usługi, zostanie naliczona opłata na następny miesiąc. Użytkownik będzie musiał zapłacić 44,99 zł. Jeśli ktoś posiada już aktywną usługę subskrypcji Empik Music, promocja go nie dotyczy. Z gratisu mogą skorzystać abonamencie oraz T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix). Więcej informacji o promocji w regulaminie.

Źródło: Materiały pracowe T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy