JellyBean dla Galaxy SIII wycieka do sieci

Newsy

samsung-galaxy-s-iii-logo1

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niedawno w sieci ukazało się wideo, przedstawiające pracę Samsunga Galaxy SIII na ROMie JellyBean, pochodzącym z przecieku aktualizacji smartfona. Od teraz, dla każdego zainteresowanego dostępna jest paczka z najnowszym ROMem Samsunga, która wyciekła do sieci, a która przeznaczona jest dla telefonów z zagranicznych sieci T-Mobile.

gs31

gs32

Jakkolwiek w ROMie nie działa nadal kilka funkcji – takich jak WiFi, przeglądarka, odtwarzacz video i Google Now, które stwarzają problemy, to wyciek świadczy o tym, że Samsung pracuje aktualnie nad aktualizacją dla smartfona. Kto wie, czy już niebawem JellyBean nie zawita na wszystkie wersje Galaxy SIII.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

źródło: androidpolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x