samsung-galaxy-s-iii-logo1

 

Niedawno w sieci ukazało się wideo, przedstawiające pracę Samsunga Galaxy SIII na ROMie JellyBean, pochodzącym z przecieku aktualizacji smartfona. Od teraz, dla każdego zainteresowanego dostępna jest paczka z najnowszym ROMem Samsunga, która wyciekła do sieci, a która przeznaczona jest dla telefonów z zagranicznych sieci T-Mobile.

gs31

gs32

Jakkolwiek w ROMie nie działa nadal kilka funkcji – takich jak WiFi, przeglądarka, odtwarzacz video i Google Now, które stwarzają problemy, to wyciek świadczy o tym, że Samsung pracuje aktualnie nad aktualizacją dla smartfona. Kto wie, czy już niebawem JellyBean nie zawita na wszystkie wersje Galaxy SIII.

Więcej informacji możecie znaleźć tutaj.

źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.