Huawei dobrze wyjdzie na współpracy z Google

Newsy

google nexus 6p zloty kolor huawei japonia

 
DigiTimes, światowy lider w dostarczaniu rażąco oczywistych informacji oraz dziwnych plotek, stwierdza, że Nexus 6P pozytywnie wpłynie na sprzedaż smartfonów przez Huawei. Wydanie tego flagowca przyczyni się do dalszego wzrostu dostaw przez producenta. Ponadto, bardzo zyska na tym wizerunek marki, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.
 
Jest to niesamowita okazja do pokazania się przez firmę, której obecna pozycja na rynku mobilnym w USA jest praktycznie żadna. Do tej pory, różne raporty wskazywały na to, iż producenci nie są za bardzo skłonni wydawać swoje urządzenia pod marką Nexus. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy, są niskie przychody ze sprzedaży uzyskiwane przez spółki. Huawei jednak nie ma nic do stracenia. Jest to firma inna niż dotychczasowi partnerzy Google (Samsung, HTC, Motorola i LG). Spółka ta wciąż stara się zdobyć co raz większą popularność, szczególnie w Europie i USA. Wydanie Nexusa 6P wyprodukowanego przez przedsiębiorstwo jest kolejnym krokiem naprzód w jego rozwoju.
 
Według DigiTimes, Huawei poczynił postępy na całym świecie. W pierwszej połowie 2015 sprzedał 48,2 mln telefonów. Liczba ta ma wynosić aż 100 mln za cały rok. Przypomnijmy, że udział w rynku firmy wynosi 7,8% za liderami – Apple (14,6%) i Samsungiem (22%).
 
źródło: DigiTimes, phonearena

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x