sklep Biedronki w Glovo

Internetowy sklep Biedronki w Glovo dostępny w kolejnych miastach – oto lista

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Internetowy sklep Biedronki w Glovo zaczął być dostępny w kolejnych 14 miastach. Po dużych metropoliach nadszedł czas, by zamawianie zakupów w aplikacji stało się możliwe również w mniejszych miastach. Na liście nie zabrakło miejscowości turystycznych.

W jakich nowych miastach jest dostępny sklep Biedronki w Glovo?

Zakopane, Kołobrzeg, Nowy Targ, Zabrze, Lubin, Wodzisław Śląski, Racibórz, Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębie-Zdrój, Gniezno, Kalisz, Sieradz, Piotrków Trybunalski i Bełchatów – w tych miejscowościach od 11 maja można zamawiać zakupy z Biedronki z dostawą do domu przez aplikację Glovo. Korzystając z tej metody, za same produkty zapłacimy tyle samo, co udając się do sklepu. Jeśli wartość zamówienia przekroczy 250 zł, za dostawę zapłacimy 4,99 zł. Dostawca pojawi się z zakupami pod naszym domem w ciągu godziny.

Do tej pory usługa Biedronki i Glovo była oferowana w 49 polskich miastach, m.in. we wszystkich stolicach województw. Możliwość robienia zakupów z dowozem ze znanej sieci marketów pojawiła się w kwietniu 2020 roku. Od października 2021 roku w wybranych miastach Polski działa również q-commerce BIEK, co pozwala otrzymać zakupy w czasie 15 minut. Zakupy zrobione z wykorzystaniem tej usługi stanowią już 20% wszystkich zamówień.

Wizją Glovo jest zapewnienie mieszkańcom miast wszystkiego, czego potrzebują w szybki i łatwy sposób. Oznacza to wygodę, dzięki szybkiej dostawie do domu. To jeden z najszybciej rozwijających się trendów konsumenckich. Razem z Biedronką chcemy ułatwić zakupy w Polsce w kolejnych 14 miastach. I na tym się nie zatrzymamy – mówi Jacek Kubicki, Commercial Manager w Glovo.

Czytaj także: Problem z Glovo przypomniał mi, żeby dokładnie weryfikować firmy

Jeśli chcemy sprawdzić, czy Glovo obsługuje już nasz adres, możemy zrobić to na stronie internetowej firmy. Wystarczy wybrać, z jakiego sklepu chcemy zamówić zakupy oraz podać miejsce, w którym się znajdujemy. Możemy też sprawdzić wszystkie sklepy i restauracje, z których możemy zamawiać na dany adres. Aplikację Glovo można pobrać na swojego smartfona ze sklepów App Store oraz Google Play.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy