Smartfony bez umowy… w sklepie Orange

Adrian Smorąg Adrian Smorąg Newsy
orange

Operator Orange postanowił rozpocząć sprzedaż smartfonów bez zobowiązania umową. Na stronie internetowej wprowadzono nową kategorię: Telefony bez umowy. W ofercie znalazły się smartfony kilku producentów między innymi Sony, LG, HTC czy Samsunga (z Androidem), a także kilka modeli z Nokii z Windows Phone oraz iPhone. Wszystkie smartfony są pozbawione blokady simlock.

sklep-orange

Do każdego zakupionego smartfonu bez dodatkowej opłaty otrzymujemy kartę SIM z 2GB pakietem danych. Niestety w ofercie nie ma ani jednego smartfonu w atrakcyjnej cenie – za niektóre przepłacamy stosunkowo niewiele, za inne natomiast Orange życzy sobie zdecydowanie za dużo – poniżej kilka przykładów:

  • Galaxy Note 4 sprzedawany jest za 2649 złotych – nawet w marketach z elektroniką można kupić sporo taniej
  • Xperia Z3 (w edycji standardowej!) wyceniono na 1999 złotych – za mniejsze pieniądze można na wolnym rynku kupić wersję Dual Sim

Największe zaskoczenie jednak jest przy cenie iPhone 6 Plus 16GB, który wyceniono na 3809 złotych (niemal 1000 złotych więcej). Płatności za smartfon można dokonać z góry lub przy odbiorze. Operator oferuje trzy opcje dostawy:

  • odbiór w salonach (bezpłatnie)
  • wysyłka kurierem (15,99 złotych)
  • wysyłka pocztą polską (11,99 złotych)

Nowa oferta Orange z pewnością nie znajdzie wielu zainteresowanych. Ceny są zdecydowanie przesadzone, a ilość sprzedawanych smartfonów jest mocno ograniczona.

Źródło: Orange.pl

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy