urodziny orange flex

Trzecie urodziny Orange Flex – na użytkowników czekają bonusy, m.in. darmowe GB

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W maju pomarańczowy operator obchodzi trzecie urodziny Orange Flex. To czas podsumowań statystyk związanych z ofertą, ale również przyznawania bonusów użytkownikom. Osoby korzystające z Flexa mogą otrzymać m.in. niemały pakiet internetu.

Trzecie urodziny Orange Flex

Z okazji urodzin Flexa jego użytkownicy mogą otrzymać darmowy pakiet 33 GB. W tym celu trzeba wziąć udział w interaktywnej zabawie na stronie oferty. Pomarańczowy operator przygotował prostą w grę, w której mamy za zadanie za pomocą kliknięć przebijać urodzinowe balony pojawiające się na ekranie. Jeśli uda nam się przebić 33 balony w ciągu pół minuty, otrzymamy kod pozwalający dostać bonusowy pakiet internetu. Kod ten należy wpisać w swoim profilu w Orange Flex w zakładce kody promocyjne i aktywować go do 13 maja do końca dnia.

Kolejny urodzinowy bonus dla użytkowników Flexa to 50% rabat na słuchawki w sklepie Flex w aplikacji. Na liście przecenionych modeli znalazły się m.in. Oppo Enco Free 2, realme Buds Air 2, Xiaomi Redmi Buds 3 Pro oraz Samsung Buds2. Przy zakupie obowiązuje dostawa kurierem za złotówkę i darmowy Music Pass na 90 dni. Z tej propozycji pomarańczowego operatora również można skorzystać do 13 maja.

Z Orange Flex korzysta aktualnie ponad 200 tysięcy osób. Najczęściej wybieranym planem przez nowych użytkowników jest ten za 35 złotych (z 45 GB). Decyduje się na niego ponad 1/4 osób zaczynających korzystać z Flexa. Osoby korzystające z planów w Orange Flex upodobały sobie karty eSIM – stanowią one 24% wszystkich aktywnych kart SIM.

Czytaj także: Netia, Orange i Play mają oddać pieniądze klientom – UOKiK robi porządek z płatnymi usługami

Orange Flex to oferta subskrypcyjna. W przeciwieństwie do klasycznych ofert na kartę nie doładowujemy samodzielnie konta, wszystko dzieje się automatycznie, a kontem zarządzamy z poziomu aplikacji mobilnej. W każdym momencie możemy jednak zrezygnować z oferty, więc nie jesteśmy związani z operatorem tak mocno, jak w przypadku abonamentu.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy