BlackBerry-Logo

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na temat specyfikacji BlackBerry Priv wiemy coraz więcej. Dziś internet obiegły kolejne zdjęcia. Tym razem mamy potwierdzenie, że nowy produkt BlackBerry będzie posiadał 64 bitowy procesor oraz możliwość nagrywania w 4K.

 

Potwierdzają to oczywiście wyżej wspomniane zdjęcia które możecie zobaczyć poniżej.

 

Spodziewamy się, że na pokładzie ujrzymy Snapdragona 808 64bit.

 

bb priv1

 

Następne zdjęcie ukazuje 18 MP główną kamerę z możliwością nagrywania w 4K

 

bb priv2

 

bb priv 3

 

Dla osób dbających o bezpieczeństwo swojego smartfona BlackBerry również wychodzi naprzeciw. Program BlackBerry Safeguard ma pozwolić na przeskanowanie smartfona w celu udzielenia szczegółowych informacji na temat stanu urządzenia. Udostępni też nam dane na temat innych aplikacji i ich ingerencji w nasz smartfon.

 

bb priv 4

 

Na temat samego urządzenia wiemy więc już prawie wszystko. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na listopadową premierę.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.