ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Wideo promujące Galaxy Note II

Autor: Redaktor Kategoria: Newsy

W Internecie pojawiło się wiele plotek dotyczących kolejnej generacji smartfona (a może „tabletofona”?) Galaxy Note, przy czym ciężko był stwierdzić które z nich były prawdziwe, a które były tylko wymysłem wyobraźni. Widzieliśmy różne zdjęcia, rendery, czy specyfikacje.

Całość domysłów stanęła na tym, że urządzenie ma być wyposażone w czterordzeniowy procesor Exynos, 5.5” ekran Super AMOLED HD wyświetlający obraz w wysokiej rozdzielczości pokryty Gorilla Glass drugiej generacji oraz 8MP kamerę pozwalającą nagrywać wideo w 1080p.

Samsung uchyli rąbka tajemnicy już 29 sierpnia podczas imprezy Unpacked w Berlinie, a tymczasem atmosferę ma podgrzać krótki teaser. Trzydziestoośmio-sekundowy  film przedstawia niemieckiego reżysera i scenarzystę Wima Wendersa opowiadającego o magicznym momentach w życiu człowieka oraz o kreatywności. Wszystko oczywiście skupia się wokół tajemniczego urządzenia wyposażonego w rysik. Oczywiście samo urządzenie nie pojawia się na wideo. Jedynym elementem wskazującym na Galaxy Note jest właśnie S-pen .

Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać premiery nowego Note’a, oczywiście, żeby podsycić atmosferę wideo znajduje się poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=5P3divJBqlI

Źródło: youtube

Sprawdź najnowsze wpisy