xperiap

Sony kontynuuje zgodnie z zapowiedzią wydawanie aktualizacji do Androida 4.0 dla swoich urządzeń. Tym razem przyszedł czas na Xperię P, jeden z najciekawszych smartfonów w ofercie producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak wspominałem w recenzji, Sony planowało poświęcić aktualizacji Xperii P trochę więcej czasu (zapowiadany termin to trzeci kwartał tego roku). W końcu jest – producent na swoim oficjalnym blogu poinformował, iż w dniu dzisiejszym rozpocznie się międzynarodowa aktualizacja dla tego urządzenia. Update do ICS potrwa kilka tygodni i przyniesie ze sobą nowe funkcje, między innymi:
-multimedialne aplikacje „WALKMAN”, „Album” i „Movies”
-rozbudowaną funkcję czuwania, pozwalającą przedłużyć czas trwania nawet czterokrotnie
-rozwinięty ekran blokady
-możliwość zmiany rozmiaru widżetów
-zwiększoną kontrolę nad transferem danych
-przycisk dający podgląd na ostatnio otwarte aplikacje

Użytkownicy otrzymają powiadomienia, gdy aktualizacja będzie dla nich dostępna. Oprogramowanie będzie można pobrać bez pośrednictwa komputera, ale w niektórych przypadkach (w zależności od regionu i operatora) wymagane może być wykorzystanie aplikacji PC Companion.

Na koniec Sony poinformowało, że następne w kolejce do aktualizacji są modele Xperia U, sola oraz go. Co sądzicie o polityce Japończyków, czy dzięki regularnemu wydawaniu aktualizacji zyskają w oczach swoich użytkowników?

źródła: Sony Xperia Product Blog, androidcentral.com

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.