Samsung Galaxy R otrzymuje Androida 4.0

Newsy

samsung_galaxy_r
Samsung Galaxy R to jeden z kliku smartfonów na rynku wykorzystujących dwurdzeniowy układ NVIDIA Tegra 2. Pierwszy z nich, LG Optimus 2X, wciąż znajduje się w niepewnej sytuacji jeżeli chodzi o plany aktualizacji do Androida 4.0 IceCream Sandwich. Samsung z kolei aktualizację swojego smartfona do ICS według ostatnich informacji rozpoczął już dziś.

Nowe oprogramowanie można wgrać bądź to bezprzewodowo, przy użyciu systemu OTA (Over The Air), bądź też przy użyciu komputera PC i programu Kies. Wśród pierwszych, którzy potwierdzili otrzymanie aktualizacji do Androida 4.0 znaleźli się użytkownicy Galaxy R ze Szwecji, lecz sądzimy, że reszta regionów otrzyma nowe oprogramowanie już niebawem.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x