xiaomi logo

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Xiaomi planuje w tym roku sprzedać 100 milionów smartfonów, i jest na dobrej drodze aby to osiągnąć. Obecny bestseller marki – Xiaomi Redmi Note 2 może niedługo przekroczyć kosmiczną liczbę sprzedaży.

 

Tak przynajmniej twierdzi Ley Jun – założyciel i dyrektor generalny spółki. W poście zamieszczonym w serwisie Weibo napisał on, że Redmi Note 2 niebawem sprzeda się w ilości.. 10 milionów. We wpisie wyjaśnia również, że wysokość inwestycji była na tyle duża, że pierw firma musiała uporać się z technicznymi i prawnymi aspektami całego przedsięwzięcia. Następnie CEO Xiaomi dodał, że wszelkie procedury zostały pokonane, a wyniki sprzedaży potwierdzały i będą potwierdzać sukces całego projektu.

 

xiaomi factory

 

Przypomnijmy, że Redmi Note 2 sprzedał się w ilości 2.15 miliona sztuk w pierwszym miesiącu od wprowadzenia na rynek.

 

Źródło: gsmarena
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.