Google I/O 2021 data imprezy

Google I/O 2022. To już jutro! Na jakie pozycje liczymy?

Mateusz Jamroz Mateusz Jamroz Newsy

Już jutro o godzinie 13 startuje konferencja Google. Czego możemy spodziewać się podczas konferencji? Jakie nowości zostaną zaprezentowane?

Android 13

Chyba wszyscy użytkownicy systemu Google czekają z wypiekami na twarzy na nową wersję systemu z przyjaznym androidem w logo. Jakie usprawnienia i nowości przyniesie nowe oprogramowanie? Jak zmieni się design? Możemy zakładać, że będzie w pełni minimalistyczny. Przecież w ostatnich latach minimalizm króluje w projektach nie tylko logotypów, ale także w przypadku projektowania urządzeń i właśnie systemów. Tutaj warto też pamiętać o tym, że Google posiada w swojej marce takie systemy jak Wear Os oraz Android TV, ciekawe czy te także doczekają się zmian?

Nowe urządzenia od Google?

No właśnie. Na to też czekają fani marki. Gdyby chwilę się zastanowić to gigant z Moutain View zaproponował kilka urządzeń, nie byłoby w tym nic dziwnego. Przecież Google potrzebuje np. nowych słuchawek ture wirless, albo swojego smartwatcha, chociaż o zegarku krążą plotki już od początku 2022 roku. Zegarek, mimo że nikt go nie widział, ani nikt o nim do końca nie słyszał ma już swoją nazwę Pixel Watch — bo w departamencie patentów w USA zarejestrowano już ową nazwę. Tylko teraz pojawia się pytanie. Jaki będzie zegarek od Google i czym wyróżni się na tle konkurencji? Bo rynek smart zegarków jest już mocno zdominowany przez Apple oraz Samsunga. Czy Google zaskoczy? Dowiemy się już jutro!

Update za Updatem

Prawdopodobnie po konferencji, użytkownicy wszelkiej maści urządzeń związanych z Google będą musieli uzbroić się w cierpliwość i przygotować się do aktualizacji, które zawsze pojawiają się zaraz po I/O. Natomiast jeśli posiadacie urządzenie z dużym albo składanym ekranem możecie spodziewać się aktualizacji do Android 12L, która dotyczy głównie tabletów, czy urządzeń ze składanymi wyświetlaczami. Może jednak Google postawi wszystko na aktualizację swoich narzędzi do pracy zdalnej? Tym bardziej że po pandemii ta została z nami i raczej nie zamierza nas szybko opuścić.

Przeczytaj także: Google chce wyeliminować hasła – nadchodzi koniec wpisywania ciągu znaków

Konferencja już jutro!

Jeśli jesteście ciekawi, które plotki staną się prawdą, śledźcie jutro uważnie naszą stronę! Pierwsze wiadomości pojawią się już w trakcie konferencji. Także spokojnie, zadbamy o to, żeby wszystko było w jednym miejscu. Podane na srebrnej, a może powinienem powiedzieć zielonej tacy.

P.S jeśli chcecie jednak sami śledzić konferencje link znajdziecie o tutaj

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy