nothing phone launcher

Więcej osób może poznać nowy Launcher od Nothing!

Mateusz Jamroz Mateusz Jamroz Newsy

Na początku miesiąca pisaliśmy o nowym smartfonie firmy Nothing. Wraz z informacjami o nowym urządzeniu firma poinformowała także, że uruchomi launcher dla systemu Android. Niestety nakładka była dostępna tylko dla wybranych smartfonów. Dziś wsparcie otrzymało więcej smartfonów.

Czym wyróznia się nowy Launcher?

Przede wszystkim minimalizmem. A kto go dziś nie kocha? Doświadczenie z użytkowania nowej nakładki jest naprawdę bardzo przyjemne i odświeżające.

Kto może sprawdzić nowy Launcher?

Użytkownicy Samsunga Galaxy S21 oraz S22 już od ponad tygodnia mogą sprawdzać nowy launcher, podobnie jak właściciele Google Pixela 5 oraz 6. Jednak ostatnia aktualizacja pozwala na zainstalowanie nakładki znacznie większej liczbie urządzeń. W tym przypadku mowa o urządzeniach pracujących na systemie Android 11.

Można śmiało powiedzieć, że nakładka to swoista beta systemu Nothing OS i podgląd tego jak system będzie wyglądał.

Sam design jest bardzo przyjemny. Ot prawie pozbawiony kolorów, z delikatnymi pikselowymi (retro) akcentami, wystarczy spojrzeć na zegar, żeby wiedzieć, z czym to się je.

Producent zapewnia także wykorzystanie unikalnych fontów. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się nowa nakładka systemowa, możecie ją poprać stąd — kliknij mnie

Nowości od Nothing

Launcher posiadał już kilka ciekawych funkcji, o których więcej możecie przeczytać w artykule Maksymiliana z tamtego tygodnia — Launcher Nothing Phone jest już dostępny do pobrania.

Od tamtego czasu producenci zapewnili także dwie nowe tapety oraz 3 dzwonki, a to wszystko dla fanów customizacji smartfonów.

Czy wy korzystacie z takich nakładek systemowych? Podzielcie się swoimi ekranami smartfonów w komentarzach!

Zródło: nothing.community

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy