Kabel USB w formie karty kredytowej

Krzysztof Podlaszewski Krzysztof Podlaszewski Newsy
chargecard

Coraz popularniejszy ostatnio serwis kickstarter zaowocował kolejnym ciekawym rozwiązaniem. Tym razem kreatywni projektanci proponują… kabel USB wyglądający jak karta kredytowa. Są chętni?

No cóż, czego to nie wymyślą Amerykanie, aby trochę ułatwić sobie życie. Tym razem wpadli na pomysł, aby stworzyć kabel w formie karty kredytowej, łączący smartfona z dowolnym portem USB. Projekt otrzymał nazwę ChargeCard i dostępny jest w wersji dla iPhone’a oraz Androida.

Według autorów, noszenie kabli przy sobie jest po prostu niewygodne. ChargeCard bez problemów zmieści się do portfela, dzięki czemu przy każdej okazji będzie można naładować swój telefon z dowolnego złącza USB (np. z radia samochodowego, czy nawet drukarki).

chargecard1

Do końca projektu pozostało jeszcze 10 dni, a suma wymagana do zrealizowania go już dawno została przekroczona – obecnie zebrane fundusze wynoszą prawie 140 tys. dolarów. Wspomagając twórców kwotą 20 dolarów (link do kickstartera) można sprawić sobie to urządzenie, dostępne w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Jak uważacie, czy jest to wygodne rozwiązanie czy też nieprzydatny gadżet?

źródła: phandroid.com, kickstarter.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy