chargecard

Coraz popularniejszy ostatnio serwis kickstarter zaowocował kolejnym ciekawym rozwiązaniem. Tym razem kreatywni projektanci proponują… kabel USB wyglądający jak karta kredytowa. Są chętni?

No cóż, czego to nie wymyślą Amerykanie, aby trochę ułatwić sobie życie. Tym razem wpadli na pomysł, aby stworzyć kabel w formie karty kredytowej, łączący smartfona z dowolnym portem USB. Projekt otrzymał nazwę ChargeCard i dostępny jest w wersji dla iPhone’a oraz Androida.

Według autorów, noszenie kabli przy sobie jest po prostu niewygodne. ChargeCard bez problemów zmieści się do portfela, dzięki czemu przy każdej okazji będzie można naładować swój telefon z dowolnego złącza USB (np. z radia samochodowego, czy nawet drukarki).

chargecard1

Do końca projektu pozostało jeszcze 10 dni, a suma wymagana do zrealizowania go już dawno została przekroczona – obecnie zebrane fundusze wynoszą prawie 140 tys. dolarów. Wspomagając twórców kwotą 20 dolarów (link do kickstartera) można sprawić sobie to urządzenie, dostępne w trzech różnych wersjach kolorystycznych. Jak uważacie, czy jest to wygodne rozwiązanie czy też nieprzydatny gadżet?

źródła: phandroid.com, kickstarter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Podlaszewski

Moje zainteresowania skupiają się głównie wokół gier wideo, komputerów i ogólnie nowych technologii. Interesuję się również fotografią. Moją pasją i ulubionym sportem jest snowboarding.