1500 gb w plusie

Darmowe 1500 GB w Plusie i Plushu na kartę – czas ważności pakietów można liczyć w latach

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

W ofertach na kartę Plusa i Plusha jutro pojawi się ciekawa oferta, w ramach której każdy użytkownik będzie mógł otrzymać po kilkanaście paczek internetu. Łącznie można dostać 1500 GB i – co istotne – ich ważność nie minie w ciągu kilku lub kilkunastu dni. Z promocyjnego internetu można będzie korzystać nawet latami.

1500 GB w Plusie i Plushu na kartę – jak skorzystać?

Operatorzy telekomunikacyjni bardzo często organizują promocje, w ramach których klient może bezpłatnie korzystać z internetu. Zazwyczaj problemem jest jednak czas ważności promocyjnych pakietów, liczony przeważnie w dniach. Plus przygotował jednak ofertę, która wyłamuje się z tego schematu.

Od 10 maja osoby z numerem w Plusie lub Plushu i korzystające z oferty na kartę będą mogły aktywować promocję 1500 GB na lata. Zasady są następujące: przez 12 miesięcy użytkownik otrzymuje co miesiąc paczkę 100 GB internetu. Może z nich korzystać bez dodatkowych opłat. Jeśli w ciągu miesiąca nie wykorzysta części pakietu, zostaje ona automatycznie przeniesiony na kolejny okres i zsumowana z nowymi 100 GB. Po nieprzerwanym korzystaniu z promocji przez rok użytkownik otrzyma dodatkowe 300 GB. Z tego, co zostało mu z przyznawanych w ratach przez rok 1500 GB będzie mógł korzystać przez dowolny okres czasu, aż wykorzysta ostatni GB.

Propozycja Plusa wydaje się więc rewelacyjna, jednak póki co jest w niej jedno ale. Warunkiem otrzymywania kolejnych paczek po 100 GB jest posiadanie na koncie aktywnego pakietu za min. 30 złotych. Jeśli przestaniemy go utrzymywać, nie otrzymamy kolejnej paczki GB. Również po całym roku korzystania z promocji, warunkiem możliwości stopniowego wykorzystywania zgromadzonych wcześniej GB jest posiadanie wspomnianego pakietu.

Czytaj także: iPhone’a w Plus kupisz na raty, a po 2 latach wymienisz go na nowy – jak działa nowy program?

Szczegółowe regulaminy promocji powinny trafić jutro na strony Plusa i Plusha. Już wiadomo jednak, jak aktywować ofertę. Należy mieć aktywny pakiet za min. 30 złotych i użyć kodu *13611*1500#. Oczywiście trzeba też korzystać z oferty na kartę w Plusie lub Plushu – jeśli ktoś jeszcze tego nie robi, wystarczy, że kupi i aktywuje odpowiedni starter.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy