Huawei konkurs

Huawei daje laptopa za prawie 6 tysięcy – wystarczy trochę poklikać i mieć szczęście

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Na stronie Huawei wystartował ciekawy konkurs, gdzie można wygrać nawet nowego laptopa Huawei MateBook 16 z procesorem AMD Ryzen 7 5800H. To nowy sprzęt, który normalnie wyceniony jest na 5699 złotych, więc jak istniej możliwość wygrania takiego urządzenia, to czemu nie spróbować. Nie trzeba robić zbyt wiele, by wziąć udział w konkursie, a szans na wygranie wartościowych sprzętów jest sporo. Poznajcie szczegóły.

Konkurs Huawei – do wygrania laptop, smartwatch czy bony na zakupy

Huawei Watch GT 3 Pro

Zbliża się ciekawe wydarzenie, które Huawei zapowiada już w swój sposób. Otóż 18 maja powinniśmy zobaczyć w Polsce nowe smartwatche od producenta, a konkretniej Huawei Watch GT 3 Pro. Zanim to jednak nastąpi, można wziąć udział w konkursie, który może dla niektórych okazać się wyjątkowo szczęśliwy. Huawei oferuje bowiem uczestnikom konkursu następujące nagrody:

  • Huawei MateBook 16 – Windows 11 Home/Ryzen7 5800H/16GB/512GB SSD
  • Huawei WATCH 3 Pro – Elite
  • Huawei FreeBuds Lipstick – Czerwony
  • MateView GT 27 Standard Edition – Czarny
  • Kupon 200 zł na zakupy za minimum 201 złotych
  • Kupon 50 zł na zakupy za minimum 299 złotych

Zobacz też: Znani influencerzy nie poszli na współpracę z UOKiK. Będą kary.

Sama promocja obowiązuje do 5 czerwca, czyli szans na wygraną będzie całkiem sporo. Jednak codziennie jeden użytkownik ma prawo do odbioru tylko jednej nagrody, a ich liczba jest oczywiście ograniczona. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę Huawei, zalogować się swoim Huawei ID (lub założyć konto) i spróbować szczęścia. Jak widać nie jest to specjalnie skomplikowane zadanie, a zyskać można sporo. Oprócz nowego laptopa można wygrać także smartwatch czy słuchawki w wyjątkowym stylu. Przypomnijmy, że Huawei FreeBuds Lipstick to słuchawki bezprzewodowe, których etui wygląda jak szminka. Można zostać także szczęśliwym posiadaczem monitora Huawei MateView GT 27’’. Do tego dochodzą bony na zakupy w sklepie Huawei. W momencie wygranej, trzeba będzie wykorzystać taki bon w ciągu 15 dni, więc warto obserwować swoje konto. I oczywiście próbować szczęścia każdego dnia, kiedy trwa promocja. W końcu szczęściu można pomagać, a tutaj do wygrania jest całkiem sporo.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy