ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

63% użytkowników pornhub odwiedza stronę przy pomocy urządzeń moblilnych!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
PornHub

 
W ubiegłym roku pornhub opublikował ciekawe statystyki dotyczące swojej strony. Teraz portal porno po raz kolejny znalazł czas, aby przeobrazić surowe dane, które są generowane przez odwiedzających gości i przekształcić w pewne wartościowe informacje. Pornhub pokazuje nam, jak bardzo ruch na urządzeniach mobilnych wzrósł w ostatnim czasie. We wrześniu 2010 roku, dwa rywalizujące ze sobą systemy operacyjne stanowiły 12% całkowitego ruchu witryny. W poprzednim miesiącu wskaźnik ten dla iOS i Androida wynosił aż 63%, z czego Android prowadzi o 1 punkt procentowy przed iOSem (32% do 31%). Jak widać penetracja tego rynku pod względem smartfonów i tabletów rośnie.
 
W ciągu ostatnich pięciu lat, system z zielonym robotem generował 48% ruchu i miał niewielką przewagę nad systemem Apple (46%). 52% użytkowników tego pierwszego systemu, używało smartfona, a 42% iPhone’a. Odwrotna sytuacja ma miejsce w przypadku tabletów – tutaj prowadzi iPad z 68% wynikiem.
 
Ponadto użytkownicy Androida spędzali średnio 10 minut i 6 sekund za każdym razem, gdy odwiedzili portal. Jeżeli chodzi o konkurencyjny system, to było to tylko średnio 8 minut i 40 sekund podczas wizyty. W USA, iOS był odpowiedzialny za 53% ruchu mobilnego pornhub, 44% należy do użytkowników Androida. Także Stany Zjednoczone były krajem, z którego odwiedzano stronę najczęściej, Wielka Brytania to numer 2. Warto jeszcze dodać, że mężczyźni stanowili około 75% ruchu mobilnego. Więcej statystyk nie nadaje się do publikacji.
 
źródło: engadget

Sprawdź najnowsze wpisy