ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Pay z ciekawymi gratisami od producenta

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Samsung pay

 
Samsung Pay obsługuje detalistów z systemami opartymi na NFC oraz MST. Około 90% światowych sprzedawców może obsługiwać usługę płatności mobilnych. MST działa w każdym sklepie, który przyjmuje karty kredytowe, co oznacza, że w przeciwieństwie do Apple Pay i Android Pay, Samsung Pay może działać prawie wszędzie.
 
Aby zachęcić do korzystania z usługi, producent oferuje darmowy prezent dla tych klientów, co posiadają Galaxy Note 5 lub Galaxy S6 Edge+ oraz dodali co najmniej jedną kartę kredytową do Samsung Pay. „Aktywuj usługę płatności mobilnych na którymś z wymienionych smartfonów, a producent wyśle Ci bezpłatne etui z klapką lub ładowarkę bezprzewodową”. Niestety promocja kończy się w dniu 11 października (i rzecz jasna nie dotyczy Polski, ponieważ usługa w naszym kraju nie działa).
 
Aby odebrać nagrodę, wystarczy kilka kliknięć na telefonie. Póki co kompatybilnymi kartami, które działają z usługą to American Express, Bank of America, karta Citi lub karty US Banku. Ciekawe czy Samsung będzie zachęcał (i w jaki sposób) do korzystania z usługi jak Samsung Pay wejdzie kiedyś do Polski.
 
źródło: phonearea

Sprawdź najnowsze wpisy