LG przygotuje Androida 6.0 tylko dla kilku smartfonów?

Newsy

LG G4

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

W sieci pojawiły się pierwsze przecieki odnośnie modeli smartfonów LG, dla których producent przygotowuje aktualizację do wersji 6.0 (Marshmallow) systemu Android. Na ostateczne potwierdzenie poniższych informacji przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać jakiś czas.

 

 

LGWorld.com-says-Android-6.0-is-coming-to-only-the-LG-G3-and-LG-G4

 

 

Na prowadzonej przez tego koreańskiego producenta witrynie LGWorld.com w opisie dwóch smartfonów wymieniono wśród wersji oprogramowania  Android 6.0 – znany od kilku tygodni jako Marshmallow. Dokładniej mówiąc tylko przy LG G3 i G4. Bazując na informacjach przekazanych przez LG do listy aktualizowanych modeli dołączy jeszcze dopiero niedawno zaprezentowany LG V10, który aktualizację systemu z wersji 5.1 do 6.0 ma otrzymać tak szybko, jak to będzie możliwe.

 

 

g4-update

 

 

Los reszty smartfonów tego producenta na ten moment nie jest znany (oczywiście z wyłączeniem smartfonów z serii Nexus). Jeśli aktualizacje trafią jednak tylko do tych trzech modeli to LG niewątpliwie dołączy do grona producentów, którzy szybko porzucają swoje smartfony – choć te nadal są bardzo popularne jak choćby słynny model G2. Użytkownikom tego, i innych wyżej nie wymienionych urządzeń nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję na to, że w oficjalnym komunikacie LG ogłosi nowy system dla większej ilości modeli. Zawsze też można zwrócić się w stronę tworzonych przez niezależne zespoły nowszych Romów – społeczność XDA z pewnością zadba jeszcze długo o nowsze oprogramowanie dla popularnych urządzeń.

 

 

Źródło:phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x