Acer Liquid Glow jest już dostępny w UK w cenie 150 funtów

Newsy

acer-liquid-glow

Jakiś czas temu pisaliśmy o smartfonie z wdzięczną nazwą Liquid Glow, który to miał być reprezentantem Acera w niskiej półce cenowej telefonów z systemem Android. Informacje, które wtedy posiadaliśmy nieznacznie różnią się od stanu faktycznego.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nowe dziecko Acera weszło właśnie do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Smartfon posiada 3,7-calowy ekran o rozdzielczości 480×800 pikseli oraz jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz (wcześniejsze informacje sugerowały dwurdzeniowy układ). Urządzenie wspiera technologię NFC oraz posiada aparat o rozdzielczości 5 MP z lampą błyskową.

Prawdopodobnie uszczuplenie CPU miało wpłynąć na cenę, która niewątpliwie wydaje się być atrakcyjna: 147,99 funtów, oczywiście bez żadnej umowy. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Uważam, że Liquid Glow cieszyłby się ogromną popularnością w Polsce, zwłaszcza gdyby trafił do oferty operatorów. A co Wy sądzicie o tym urządzeniu?

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x