acer-liquid-glow

Jakiś czas temu pisaliśmy o smartfonie z wdzięczną nazwą Liquid Glow, który to miał być reprezentantem Acera w niskiej półce cenowej telefonów z systemem Android. Informacje, które wtedy posiadaliśmy nieznacznie różnią się od stanu faktycznego.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Nowe dziecko Acera weszło właśnie do sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Smartfon posiada 3,7-calowy ekran o rozdzielczości 480×800 pikseli oraz jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz (wcześniejsze informacje sugerowały dwurdzeniowy układ). Urządzenie wspiera technologię NFC oraz posiada aparat o rozdzielczości 5 MP z lampą błyskową.

Prawdopodobnie uszczuplenie CPU miało wpłynąć na cenę, która niewątpliwie wydaje się być atrakcyjna: 147,99 funtów, oczywiście bez żadnej umowy. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Uważam, że Liquid Glow cieszyłby się ogromną popularnością w Polsce, zwłaszcza gdyby trafił do oferty operatorów. A co Wy sądzicie o tym urządzeniu?

Źródło: phandroid.com
Grzegorz Kaczmarek