Acer Liquid Gallant Solo z Androidem 4.0 za niewielkie pieniądze

Newsy

acer-liquid-gallant-solo
Acer ma zamiar pod koniec bieżącego roku znacząco odświeżyć swoją ofertę smartfonów, wzbogacając ją o kilka nowych urządzeń. Niedawno pisaliśmy o nadchodzącym modelu Cloudmobile, który oferuje świetny design i dobrą specyfikację za przyzwoite pieniądze. Dziś do Sieci przedostały się informacje o nowym smartfonie o nazwie Liquid Gallant Solo, który mierzy w niższą półkę cenową, ale prezentuje się przy tym bardzo atrakcyjnie.

Nadchodzący model Acera ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości qHD (960×540), którego dolną część zajmą wirtualne przyciski do obsługi systemu. Sercem urządzenia będzie jednordzeniowy procesor MediaTek MT6775 o taktowaniu 1 GHz, wspierany przez 1 GB RAM. Oprócz tego Liquid Gallant Solo ma do zaoferowania aparat 5 MPx, baterię o pojemności 1500 mAh oraz 4 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD. Całością będzie zarządzał Android 4.0 IceCream Sandwich, który najprawdopodobniej będzie bardzo zbliżony do czystej wersji systemu, z niewielkimi dodatkami producenta.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nowe urządzenie prezentuje się jeszcze ciekawiej, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że jego sugerowana cena wynosi £149, co przy obecnym kursie równa się około 780 zł, jednak należy pamiętać, że Acer nie prowadzi w Polsce oficjalnej dystrybucji swoich smartfonów.

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x