pixel 6

Pixel 6 to najszybciej sprzedający się Pixel w historii?

Maksymilian Rybicki Maksymilian Rybicki Newsy

Raport z zeszłego tygodnia wywołał plotki wokół linii Pixel 6 i spowodował, że wielu użytkowników zaczęło zastanawiać się, czy najnowszy smartfon z linii Pixel okazał się sukcesem, czy porażką. Firmie Google z pewnością zależy na tym, aby sprzedaż Pixela wzrosła, szczególnie teraz, gdy zdecydowali postawić na własne procesowy Tensor. Jak jest w rzeczywistości?

Google Pixel 6 i 6 Pro

Najnowsze smartfony giganta z Mountain View miały swoją premierę w październiku ubiegłego roku. Google zaprezentował wtedy dwa modele Pixel 6 oraz większą i lepszą wersją – Pixel 6 Pro.

Sprawdziły się wówczas plotki dotyczące planów Google w związku z przejściem na własne procesory. Okazało się, że flagowe smartfony Google Pixel po raz pierwszy zostały wyposażone w autorski procesor Tensor.

Czy najnowszy Pixel okazał się sukcesem?

Podczas zeszłotygodniowego ogłoszenia wyników Alphabet za pierwszy kwartał 2022 r. dyrektor generalny Sundar Pichai powiedział wprost:

Pixel 6 to ogromny krok naprzód w portfolio Pixel i wspaniale było zobaczyć reakcję użytkowników Pixela. To najszybciej sprzedający się Pixel w historii. A my budujemy szeroką świadomość konsumencką marki i robimy duże postępy.

– podkreślił dyrektor generalny Sundar Pichai.

Pichai nie powiedział, ile sprzedali telefonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro, ale to dobry znak, że mają pozytywne informacje, które mogą przekazać na temat swoich najnowszych telefonów. Najnowsze Pixele podzieliły zdania użytkowników, dlatego tym bardziej cieszą pozytywne wyniki sprzedaży. Słowa Pichaia z pewnością dowodzą, że Google jest zadowolone z tego, jak potoczyły się sprawy od premiery pod koniec 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Nest Hub wymyślony na nowo – czym Google może nas zaskoczyć?

Oprócz ważnych wiadomości sprzedażowych dotyczących Pixela 6 Pichai wspomniał również o nadchodzących produktach sprzętowych, które ma nadzieję pokazać na Google I/O odbywającym się już za kilka tygodni. Dyrektor generalny Google wspomniał również, że Pixel 6 pomaga popchnąć markę Pixel do przodu, budując świadomość konsumentów.

Podkreślił także, że jest niesamowicie podekscytowany produktami, które nadchodzą i że nie może się doczekać, aby podać więcej informacji na Google I / O.

Jeśli mówimy o marce Pixel, czy to może być to wskazówka dotycząca premiery Pixel Watch lub Pixel 6a? Mam nadzieję, że tak.

Źródło: DroidLife

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy